WEBMASTERS CHAT-SOHBET SCRİPTLERİ BoomChat Sohbet Scripti Sorun

BoomChat Sohbet Scripti Sorun

BoomChat Sohbet Scripti Sorun

• 0 Oy - 0 Ortalama

yektanem
Üye
2
29-06-2016:08:41
merhaba benim sorunum codecanyon gördüğüm bir chat temasını beğendim ve sitenizden ücretsizini bulup son sürümünü indirdim, temayı kurdum fakat chat sistemine 7-12 arası üye girdiğinde config.php dosyamın 47. satırı hata verıyor ne yaptıysam çözemedım. 

sitenin üyeler girdikten sonra verdiği hata:

Warning: require_once(language//language.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/engingun/public_html/calismalarim/system/config.php on line 47

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'language//language.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/engingun/public_html/calismalarim/system/config.php on line 47

fikirlerinizi ve düşüncülerini benımle paylaşırsanız sevinirim.
yektanem
29-06-2016:08:41 #1

merhaba benim sorunum codecanyon gördüğüm bir chat temasını beğendim ve sitenizden ücretsizini bulup son sürümünü indirdim, temayı kurdum fakat chat sistemine 7-12 arası üye girdiğinde config.php dosyamın 47. satırı hata verıyor ne yaptıysam çözemedım. 

sitenin üyeler girdikten sonra verdiği hata:

Warning: require_once(language//language.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/engingun/public_html/calismalarim/system/config.php on line 47

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'language//language.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/engingun/public_html/calismalarim/system/config.php on line 47

fikirlerinizi ve düşüncülerini benımle paylaşırsanız sevinirim.

yektanem
Üye
2
01-07-2016:16:06
güncel birde bu nasıl forum ya 2 saat oldu
yektanem
01-07-2016:16:06 #2

güncel birde bu nasıl forum ya 2 saat oldu

• 0 Oy - 0 Ortalama
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):