HOLLANDALI GURBETÇİLER / HOLLANDALI TÜRKLER NL « SOSYAL YARDIMLAR Rechtsbijstandverzekering (Hollanda Hukuki Yardim Sigortasi)

Rechtsbijstandverzekering (Hollanda Hukuki Yardim Sigortasi)

Rechtsbijstandverzekering (Hollanda Hukuki Yardim Sigortasi)

• 0 Oy - 0 Ortalama

Boyraz Hukuk Burosu
Turk Hukukcu
25
29-03-2017:11:00
Günümüzde mahkeme masrafları gittikçe yükseldiĝi için, hukuki yardim sigortası (rechtsbijstandverzekering) başka yerlerden kısıp davadan yine gereken verimi elde etmeye çalışıyorlar. 
Yani sigorta şirketi, ekonomik kaygıların davayı etkilemediĝini ve davayı en iyi şekilde yürüteceklerini bildirseler dahi, uygulamada ne yazık ki böyle yapılmıyor. 
Bir davayı ne kadar çabuk kapatabiliriz kaygısıyla vatandaşın hukuksal hakkını gerektiĝi şekilde koruyamıyorlar.
Bu sebepten dolayı, sigorta şirketleri tarafından hukukçuya yönlendirilen vatandaşlar, kendi hukukçunuzu tercih etme hakkınızı kesinlikle kullanın veya en azından bu konuda sigorta şirketine baĝlı olmayan hukukçulara da danışmayı unutmayın.

Juristenkantoor Boyraz Legal

A: Laan op Zuid 699
    3072 DB Rotterdam

T: +31 10 846 01 77

E: contact@boyrazlegal.com
W: www.boyrazlegal.com
Boyraz Hukuk Burosu
29-03-2017:11:00 #1

Günümüzde mahkeme masrafları gittikçe yükseldiĝi için, hukuki yardim sigortası (rechtsbijstandverzekering) başka yerlerden kısıp davadan yine gereken verimi elde etmeye çalışıyorlar. 
Yani sigorta şirketi, ekonomik kaygıların davayı etkilemediĝini ve davayı en iyi şekilde yürüteceklerini bildirseler dahi, uygulamada ne yazık ki böyle yapılmıyor. 
Bir davayı ne kadar çabuk kapatabiliriz kaygısıyla vatandaşın hukuksal hakkını gerektiĝi şekilde koruyamıyorlar.
Bu sebepten dolayı, sigorta şirketleri tarafından hukukçuya yönlendirilen vatandaşlar, kendi hukukçunuzu tercih etme hakkınızı kesinlikle kullanın veya en azından bu konuda sigorta şirketine baĝlı olmayan hukukçulara da danışmayı unutmayın.

Juristenkantoor Boyraz Legal

A: Laan op Zuid 699
    3072 DB Rotterdam

T: +31 10 846 01 77

E: contact@boyrazlegal.com
W: www.boyrazlegal.com

• 0 Oy - 0 Ortalama
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi