HOLLANDALI GURBETÇİLER / HOLLANDALI TÜRKLER NL « EĞİTİM & KARİYER Yurtdışından alınan diplomaların Yök Denklik Online Başvuru Hizmeti

Yurtdışından alınan diplomaların Yök Denklik Online Başvuru Hizmeti

Yurtdışından alınan diplomaların Yök Denklik Online Başvuru Hizmeti

• 0 Oy - 0 Ortalama

Administrator
Administrator
317
03-05-2018:15:06
Yök Denklik Online Başvuru Hizmeti
Lahey Büyükelçiliği

Yükseköğretim Kurumu (YÖK)Başkanlığı tarafından, yurtdışından alınan diplomaların denklik ve tanıma işlemlerinde, başvuru sahiplerinin işlemlerini kolaylaştırmak, işlem sürelerini kısaltmak ve başvuru maliyetlerini düşürmek amacıyla "Online Başvuru" hizmeti başlatılmıştır.

E-Devlet veya YÖK'ün internet sitesindeki DenklikSekmesi üzerinden online başvuruların yapılabildiği sözkonusu hizmete ilişkin olarak, YÖK tarafından hazırlanan Basın Bilgi Notu ekte sunulmaktadır.
İlgili Dosyalar
YÖK.pdf
Administrator
03-05-2018:15:06 #1

Yök Denklik Online Başvuru Hizmeti
Lahey Büyükelçiliği

Yükseköğretim Kurumu (YÖK)Başkanlığı tarafından, yurtdışından alınan diplomaların denklik ve tanıma işlemlerinde, başvuru sahiplerinin işlemlerini kolaylaştırmak, işlem sürelerini kısaltmak ve başvuru maliyetlerini düşürmek amacıyla "Online Başvuru" hizmeti başlatılmıştır.

E-Devlet veya YÖK'ün internet sitesindeki DenklikSekmesi üzerinden online başvuruların yapılabildiği sözkonusu hizmete ilişkin olarak, YÖK tarafından hazırlanan Basın Bilgi Notu ekte sunulmaktadır.
İlgili Dosyalar
YÖK.pdf

• 0 Oy - 0 Ortalama
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi