HOLLANDALI GURBETÇİLER / HOLLANDALI TÜRKLER NL « 55 YAŞ TÜRKİYE'YE GERi DÖNÜŞ Hollanda'dan Turkiyeýe Geri dönüşte SVB ne zaman ödeme yapar?

Hollanda'dan Turkiyeýe Geri dönüşte SVB ne zaman ödeme yapar?

Hollanda'dan Turkiyeýe Geri dönüşte SVB ne zaman ödeme yapar?

• 0 Oy - 0 Ortalama

efsane76
Aktif Üye
39
14-09-2013:20:20
Hollanda'dan Geri dönüşte SVB ne zaman ödeme yapar?

Temel yardıma dahil olan yol ve nakliyat masrafları, Hollanda'dan ayrılmanızdan önce ödenir. Bunun için çıkış kartınız Hollanda´dan ayrılmanızdan 5 hafta önce elimize geçmelidir. Miktar, Hollanda'daki banka hesap numaranıza havale edilir. Çek olarak gönderilmesi mümkün değildir.

Taşınacağınız ülkede kuracağınız yeni düzene yönelik yardım, Hollanda'dan ayrılmanız sonrasında size ödenir. Bu miktar, ikamet edeceğiniz ülkedeki hesap numaranıza havale edilecektir.

Şirket envanterinin ya da özürlü bir kişinin araç ve gereçlerinin nakliyatı için yapılan yardım, doğrudan nakliyat şirketine ödenir.
efsane76
14-09-2013:20:20 #1

Hollanda'dan Geri dönüşte SVB ne zaman ödeme yapar?

Temel yardıma dahil olan yol ve nakliyat masrafları, Hollanda'dan ayrılmanızdan önce ödenir. Bunun için çıkış kartınız Hollanda´dan ayrılmanızdan 5 hafta önce elimize geçmelidir. Miktar, Hollanda'daki banka hesap numaranıza havale edilir. Çek olarak gönderilmesi mümkün değildir.

Taşınacağınız ülkede kuracağınız yeni düzene yönelik yardım, Hollanda'dan ayrılmanız sonrasında size ödenir. Bu miktar, ikamet edeceğiniz ülkedeki hesap numaranıza havale edilecektir.

Şirket envanterinin ya da özürlü bir kişinin araç ve gereçlerinin nakliyatı için yapılan yardım, doğrudan nakliyat şirketine ödenir.

• 0 Oy - 0 Ortalama
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
 1 Ziyaretçi